تاریخ : يکشنبه 3 آذر 1392     |     کد : 98

برگزاري دومين نشست هم انديشي و ارزيابي عملكرد در اداره سرمايه گذاري و مشاركت شهرداري تبريز

با هدف بررسي موانع ،مشكلات و ارزيابي عملكرد سازماني ،دومين نشست هم انديشي و ارزيابي عملكرد اداره سرمايه گذاري شهرداري تبريز برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان سرمايه گذاري و مشاركت شهرداري تبريز، به منظور آسيب شناسي و رفع موانع و مشكلات پيرامون حوزه سرمايه گذاري دومين نشست هم انديشي و ارزيابي عملكرد و كليه بخشهاي سرمايه گذاري شهرداري تبريز برگزار شد.
 مدير سرمايه گذاري و مشاركت شهرداري تبريز دراين نشست با اشاره به اهميت ارتقاء سطح كمي و كيفي جريان سرمايه گذاري در شهرداري تبريز تصريح كرد : امنيت و منفعت دو شاخص مهم در جريان جذب سرمايه گذاري است كه ايجاد چنين ساختاري بدون  بهره گيري از نيازهاي عمراني، خدماتي و توسعه اي شهر و ارتقاء و بهبود جريان جذب سرمايه گذاري ميسر نخواهد گرديد.
بهرام نسياني افزود: بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته در حوزه سرمايه گذاري و هماهنگي هاي صورت گرفته با شهردار محترم كلانشهر تبريز در جهت اصلاح ساختار و فرآيندهاي سرمايه گذاري ، شاهد تحولات مهمي در نحوه جذب سرمايه گذار ، تشويق و ترغيب سرمايه گذاران ،توجه بيش از پيش به حركت قانونمند در مسير اعتلاي سرمايه گذاري خواهيم بود.
وي خاطر نشان كرد :اميدواريم  بتوانيم با ايجاد تعامل سازنده با سازمانها ،مناطق و مديريتهاي مختلف شهرداري تبريز و تلاش همكاران اداره سرمايه گذاري بتوانيم در اعتلاي كلانشهر تبريز قدمهاي محكم تري را برداريم.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر