تاریخ : چهارشنبه 5 شهريور 1399     |     کد : 331

جلسه مشترک استانداری و شهرداری تبریز با موضوع سرمایه گذاری شهری برگزار شد

اولویت های سرمایه گذاری و مشارکت، موانع و چالش های حوزه سرمایه گذاری طی جلسه ای مشترک بین استانداری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

جلسه مشترک هم اندیشی در حوزه سرمایه گذاری شهری با  حضورعلی جهانگیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان ، میرصمد ابراهیم‌پور به مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری آذربایجان شرقی ،ایرج شهین باهر شهردار تبریز،شهرام دبیری رییس شورای اسلامی شهر تبریز ،  سعید نیکو خصلت عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهرداری تبریز و رضا جمالی مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریزدر محل جلسات مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز برگزار شد.
به گزارش امور ارتباطات مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز، در این جلسه بررسی اولویت های سرمایه گذاری و مشارکت ،موانع و چالش های این حوزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رضا جمالی مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز در این جلسه پیرامون حوزه سرمایه گذاری شهری و اقدامات مختلف مدیریت سرمایه گذاری به ارایه عملکرد مجموعه سرمایه گذاری و مشارکت پرداخت.
جلسات آتی مشترک هم اندیشی مدیران در حوزه سرمایه گذاری به طور منظم و با رویکرد عملیاتی و اجماعی میان استانداری اذربایجان شرقی و شهرداری تبریز از این پس در محل مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.
 
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر