تاریخ : يکشنبه 1 تير 1399     |     کد : 311

احیای هیئت عالی سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری کلانشهر تبریز

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز از احیای هیئت عالی سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری تبریز خبر داد و گفت: بعد از گذشت قریب به هفت سال با احیای هیئت عالی‌، مشارکت مردم و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تسهیل می‌شود.


 
دکتر رضا جمالی با اشاره به تصویب شیوه نامه جدید سرمایه گذاری توسط شورای اسلامی شهر تبریز، افزود: شهردار تبریز ابلاغیه اعضای هیئت عالی سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز را صادر کرد.
وی ادامه داد: هیئت عالی سرمایه گذاری اساسی ترین رکن حوزه سرمایه گذاری و مشارکت در کلانشهرها به شمار می آید و از این رو انتظار می رود با تشکیل جلسات این هیئت ، جذب سرمایه های بخش خصوصی و عمومی در شهرداری تسریع و شاهد رونق سرمایه گذاری باشیم.
 هیئت عالی سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری کلانشهر تبریز که بعنوان رکن سرمایه گذاری شهری بشمار می آیند متشکل از شهردار تبریز،معاونان مالی و اقتصادی، شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی  شهردار ، مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز، مدیر کل حقوقی شهرداری تبریز،مدیر کل حراست شهرداری تبریز،نماینده وزیر اقتصاد یا همان مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نایب رییس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان و راسای  کمسیون های سرمایه گذاری و برنامه و بودجه شورای شهر تبریز است.

 


مدیر وب سایت
 
 اسلایدر