تاریخ : چهارشنبه 12 دي 1397     |     کد : 281

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری عنوان کرد:

معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهر تبریز در پایتخت

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز ضمن بازدید از مجموعه برج آزادی تهران خبر از فراهم شدن مقدمات برگزاری نمایشگاه بزرگ فرصت های سرمایه گذاری شهرداری تبریز در این مجموعه بزرگ فرهنگی داد.

 رضا جمالی در بازدیدی  که به دعوت نعمت اله پایان رئیس مجموعه فرهنگی برج آزادی انجام گرفت به حضور موفق سرمایه گذاران تبریزی و آذربایجانی مقیم تهران و سرمایه گذاران داخلی و خارجی اشاره کرد و گفت: معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهر تبریز از اهداف اصلی مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز است و شهرداری تبریز در جهت جذب سرمایه گذار داخلی و بین المللی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.
وی افزود: صحبت های  مقدماتی با رئیس مجموعه برج آزادی برای برگزاری نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری شهرداری تبریز در مجموعه برج آزادی تهران به جهت معرفی هر چه بهتر ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر تبریز انجام گرفت و  در فرصت مقتضی نمایشگاه بزرگ فرصت های سرمایه گذاری شهرداری تبریز در تهران برگزار خواهد شد.
مجموعه برج آزادی تهران در برگیرنده فضای داخلی نمایشگاهی از جمله موزه،نگارخانه و بخشهای مختلفی می باشد که سالانه میزبان تعداد زیادی از برنامه های متعدد فرهنگی و هنری ونمایشگاه های تخصصی است. این مجموعه عظیم با معماری تلفیقی ایران باستان و معماری اسلامی بعنوان نماد جهانی کشورمان نیز شناخته می شود.
 


مدیر وب سایت
 
 اسلایدر