تاریخ : پنجشنبه 3 آبان 1397     |     کد : 276

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز خبر داد:

سیاست های تشویقی و مشارکت های غیر ساختمانی بر روی میز سرمایه گذاری

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز گفت: این سازمان با اتخاذ سیاست های تشویقی جدید در صدد شراکت با بخش خصوصی در طرح ها و پروژه های شهری است. توجه به سرمایه گذاری و مشارکت های غیر ساختمانی از جمله اهداف مهم این سازمان در برنامه های آتی خواهد بود.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات سرمایه گذاری شهرداری تبریز رضا جمالی در جمع اعضای کمسیون سرمایه گذاری شورای شهر تبریز با اعلام این مطلب افزود: چون به لحاظ شهرسازی توسعه شهر در کلانشهر تبریز توسعه عمودی است و با کمبود زمین و املاک در آینده مواجه خواهیم شد، سیاست های تدوین شده در سازمان سرمایه گذاری طوری است که سرمایه گذاران  به سمت مشارکت های غیر ساختمانی هدایت خواهند شد؛ که البته در آینده نزدیک خبر های خوبی در این زمینه خواهیم داشت.

وی همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طی چند ماه اخیر از جمله تکمیل اساسنامه سازمان سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز، شیوه نامه سرمایه گذاری، آیین نامه داخلی و مشارکتی، سیاست های سرمایه گذاری، افزود: در این مدت کوتاه سعی بر جذب سرمایه گذاری در سطح کلان بوده ایم و این سرمایه گذاری ها تا کنون به صد ها میلیارد هم رسیده است.

جمالی ادامه داد: در جهت رونق بخشی به فضای کسب و کار با ترسیم افق آینده تهیه اطلس جامع سرمایه گذاری و تعریف چشم انداز و برنامه پنج ساله سرمایه گذاری و مشارکت از دیگر اقدامات اساسی خواهد بود.

وی در پایان با اشاره به بحث برندینگ شهری و ایجاد مجتمع و شهرک های تخصصی  در جهت رونق بخشی و تحقق سیاست های سازمان در امور سرمایه گذاری و مشارکت تاکید کرد.


مدیر وب سایت
 
 اسلایدر