تاریخ : چهارشنبه 9 خرداد 1397     |     کد : 252

جلسه کمیسیون سرمایه گذاری برگزار شد؛

تاکید بر آغاز آمایش سرزمینی و تدوین چشم انداز چهارساله شورا و شهرداری

در جلسه کمیسیون سرمایه گذار و بهبود فضای کسب و کار، آغاز مطالعات آمایش سرزمینی و تدوین چشم انداز چهارساله شورا و شهرداری به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، در جلسه کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار که به ریاست غلامحسین مسعودی ریحان و با حضور اعضای کمیسیون برگزار شد بر آغاز کار مطالعات آمایش سرزمینی و چشم انداز چهارساله شورا و شهرداری تاکید شد.
در ابتدای این جلسه دکتر داود ندیم و دکتر شکوهی درباره شرایط و ویژگی های سرمایه گذاری در شهرداری ها ارائه گزارش کردند.
سونیا اندیش عضو کمیسیون با تقدیر از گزارش های ارائه شده گفت: باید طرح آمایش سرزمینی در شهر انجام شود و بر اساس آنچه از آن اخذ می شود بتوانیم برای شهر برنامه ریزی کنیم. او افزود: در مجموعه شهرداری هنوز اطلاعات جامع و کامل برای تصمیم گیری وجود ندارد.
در بخش دیگری از این جلسه سعید نیکوخصلت با بیان اینکه برخی برنامه ها در کشورهای مختلف نتایج عکس دارد گفت: المپیک یک کشور را به رشد اقتصادی می رساند ولی یک کشور را به ورشکستگی می کشاند. او دلیل این اتفاق را نبود برنامه در جوامع خواند و افزود: تنها در حوزه فضای سبز آمارهای متعدد ارائه می شود و همین باعث می شود امکان برنامه ریزی وجود نداشته باشد. 
در پایان این جلسه مسعودی ریحان با تاکید بر استفاده از دانش داود ندیم در مجموعه سازمان سرمایه گذاری گفت: طرح آمایش سرزمینی باید اجرا شود گفت: طرح دو فوریتی تدوین چشم انداز چهارساله شورا و شهرداری در جلسه آتی شورا ارائه خواهد شد.


مدیر وب سایت
 
 اسلایدر