تاریخ : شنبه 11 مهر 1394     |     کد : 146

در پیام تبریک شهردار تبریز به مناسبت عید غدیر خم عنوان شد: عید سعید غدیر خم، تداوم خط نبوت و بهانه ای برای تجدید میثاق با ولایت

شهریار نیوز: شهردار تبریز در پیامی، ضمن تبریک فرارسیدن عید سعیدغدیر خم، این عید بزرگ را تداوم خط نبوت و بهانه ای برای تجدید میثاق با ولایت دانست.


به گزارش شهریار، در متن این پیام آمده است:

عید غدیر، عید کمال دین و اتمام نعمت در سایه ادامه خط رسالت در شکل و قالب امامت است و روزی است که نبوت محمد (ص) در ولایت علی(ع) نمودی دیگر یافته است. واقعه غدیر نشان داد که بار امانت الهی، تا  زمانی که انسان در روی کره خاکی حیات دارد، با تمسک به امامت وولایت، سبک تر است و رساندن آن به سرمنزل مقصود، آسان تر...

در ادامه این پیام تاکید شده است: این عید بزرگ فرصتی است برای تجدید میثاق با امامت و ولایت تا شکوه و عظمت عهد و پیمان علی(ع) با مسلمانان در سایه زمان کمرنگ نشود.

حادثه غمبار منا،  شیرینی اعیاد امسال را به اندوه آلود و اینجانب ضمن اعلام همدردی با بازماندگان عزیزان ازدست رفته در این حادثه و طلب آمرزش برای از جان باختگان، عید غدیر خم را به تمامی رهروان امات و لایت تبریک عرض نموده و آرزوی تعالی اسلام عزیز و راه نورانی مولا علی(ع) را از حضرت باری تعالی خواستارم.


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر