صفحه
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اقتصاد هوشمند برای شهرهای هوشمند

اقتصاد هوشمند برای شهرهای هوشمند این مقاله خلاصه ای از چارچوب قانونی پشتیبانی از مفهوم شهرهای هوشمند در اروپا را ارائه می دهد و برخی از بینش ها را در مورد دسترسی بودجه عمومی برای این طرح به خوانندگان ارائه می دهد.
يکشنبه 30 آذر 1399

سرمایه گذاری در شهرهای هوشمند

سرمایه گذاری در شهرهای هوشمند بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) بازوی مالی اتحادیه اروپا است که توسط 28 کشور در سال 1958 تاسیس شد و در سراسر اتحادیه اروپا ( بیش از 130 کشور ) دیگر فعالیت می کند. EIB بزرگترین وام گیرنده و وام دهنده بین المللی در جهان است. نهاد مالی بین المللی که از نظر سیاسی در برابر اتحادیه اروپا پاسخگو باشد.
يکشنبه 30 آذر 1399

تاثیرات بیماری کرونا بر حمل و نقل در شهرهای آمریکا

تاثیرات بیماری کرونا بر حمل و نقل در شهرهای آمریکا همانطور که ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19) جهان را فرا می گیرد ، شرکت های ریز تحرک با گزینه های دشواری روبرو هستند تا اهداف عملیاتی را با تهدیدهای بحران فزاینده سلامت متعادل سازند ، لذا مدیریت شهرها ارزیابی می کنند که آیا گزینه های حمل و نقل می تواند منبعی برای شیوع بیماری باشد.
يکشنبه 30 آذر 1399

نقش اینترنت 5G در حمل و نقل هوشمند

نقش اینترنت 5G  در حمل و نقل هوشمند اینترنت G5 قرار است تأثیر و تحول بزرگی در صنعت حمل و نقل داشته باشد ، اما کدام مارک ها و بخش ها در این زمینه پیشگام هستند؟
يکشنبه 30 آذر 1399

اقدامات شهرهای هوشمند بر اساس شاخص شهرهای هوشمند جهانی در مبارزه با کرونا ویروس

اقدامات شهرهای هوشمند بر اساس شاخص شهرهای هوشمند جهانی در مبارزه با کرونا ویروس انجمن توسعه مدیریت با همکاری دانشگاه فن آوری و طراحی دانشگاه سنگاپور(IMD-SUTD) شاخص شهرهای هوشمند را در سال ۲۰۲۰ با در نظر گرفتن یافته های کلیدی در رابطه با نقش محوری فن آوریها در دوران COVID-۱۹ از طریق میزگرد مجازی منتشر کردند.
چهارشنبه 12 آذر 1399

حمل و نقل هوشمند

سیستم حمل و نقل هوشمند چیست و چگونه کار می کند؟

 سیستم حمل و نقل هوشمند چیست و چگونه کار می کند؟ با درک شهر هوشمند تبدیل شهرها به جوامع دیجیتال ، از هر نظر باعث آسان شدن زندگی شهروندان میشود .
يکشنبه 25 آبان 1399

شهردار تبریز:

تبریز به سازمان جهانی شهرهای پایدار هوشمند پیوست

تبریز به سازمان جهانی شهرهای پایدار هوشمند پیوست شهردار تبریز اعلام کرد: شهرداری تبریز به عضویت سازمان WeGO (سازمان جهانی شهرهای پایدار هوشمند) درآمد.
پنجشنبه 15 آبان 1399

ضرورت ها و استراتژی های مهم شهرهای هوشمند جهان

ضرورت  ها و استراتژی های مهم شهرهای هوشمند جهان ضرورت های هوشمند سازی شهرها :
چهارشنبه 14 آبان 1399

10 شهر هوشمند دنیا برای سال 2020

10 شهر هوشمند دنیا برای سال 2020 -
شنبه 10 آبان 1399

شهر هوشمند پایدار و راهکارهای رسیدن به آن

شهر هوشمند پایدار و راهکارهای رسیدن به آن مواردی که در این یادداشت ارائه می شود خلاصه ای از مفاهیم و گام های ابتدایی برای تحقق یک شهر هوشمند و پایدار می باشد. به دلیل وجود ابهامات مختلف در زمینه یک شهر هوشمند و پایدار لزوم ارائه چنین مقالاتی احساس می گردد،در واقع شهر هوشمند در فازهای اولیه خود بیش از هر چیزی نیاز به جلب اعتماد و مشارکت شهروندان در ساختارهای متنوع مدیریت شهری دارد، لذا امید است با آشنایی چهارچوب ها و راهکارها در این زمینه برای هوشمند و پایدار کردن شهرهای ایران گامی اساسی برداریم
چهارشنبه 7 آبان 1399
 
 اسلایدر