آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آگهي فراخوان

آگهي فراخوان عمومي انتخاب سرمايه گذار برای پروژه پارکومتر

آگهي فراخوان عمومي انتخاب سرمايه گذار برای پروژه پارکومتر -
يکشنبه 5 اسفند 1397

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و بهبود فضای کسب‌وکار شورای شهر تبریز:

نگاه همه جانبه مدیران زمینه جدیت در امور سرمایه گذاری را فراهم می کند

نگاه همه جانبه مدیران زمینه جدیت در امور سرمایه گذاری را فراهم می کند رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و بهبود فضای کسب‌وکار شورای شهر تبریز گفت: پیگیری و جدیت در حل امور سرمایه گذاری با نگاه همه جانبه مدیران شهری امکان پذیر می شود.
پنجشنبه 2 اسفند 1397

توسط مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری تبریز انجام گرفت:

بازدید از پروژه های سرمایه گذاری در منطقه یک

 بازدید از پروژه های  سرمایه گذاری در منطقه یک مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز از پروژه های سرمایه گذاری منطقه یک بازدید کرد.
پنجشنبه 25 بهمن 1397

مدیر اداره سرمایه گذاری شهرداری تبریز عنوان کرد:

لزوم بکار گیری مشوق ها در روند سرمایه گذاری

لزوم بکار گیری مشوق ها در روند سرمایه گذاری مدیر اداره سرمایه گذاری شهرداری تبریزگفت:موضوعات مطرح شده در این همایش متنوع بود ضمن اینکه بسیاری از دیدگاه ها جنبه عملیاتی پیدا خواهد کرد.
يکشنبه 21 بهمن 1397

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری عنوان کرد:

معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهر تبریز در پایتخت

 معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهر تبریز در پایتخت مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز ضمن بازدید از مجموعه برج آزادی تهران خبر از فراهم شدن مقدمات برگزاری نمایشگاه بزرگ فرصت های سرمایه گذاری شهرداری تبریز در این مجموعه بزرگ فرهنگی داد.
چهارشنبه 12 دي 1397

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز

تکریم، تسریع امور و رسیدن به سود انتظار بحق سرمایه گذاران است

تکریم، تسریع امور و رسیدن به سود انتظار بحق سرمایه گذاران است مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز گفت: مثلث تکریم، تسریع و سود توقعات و انتظارات سرمایه گذاران از ماست.
سه شنبه 13 آذر 1397

مدیر سرمایه سرمایه گذاری شهرداری تبریز:

اصلاح سیستم مالی سنتی شهرداری یک ضرورت است

اصلاح سیستم مالی سنتی شهرداری یک ضرورت است مدیرسرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز گفت: آثار وعواقب ناخوشایند سیستم مالی سنتی شهرداری ،ضرورت امر سرمایه‌گذاری را صد چندان کرده است.
يکشنبه 27 آبان 1397

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز خبر داد:

سیاست های تشویقی و مشارکت های غیر ساختمانی بر روی میز سرمایه گذاری

 سیاست های تشویقی و مشارکت های غیر ساختمانی بر روی میز سرمایه گذاری مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز گفت: این سازمان با اتخاذ سیاست های تشویقی جدید در صدد شراکت با بخش خصوصی در طرح ها و پروژه های شهری است. توجه به سرمایه گذاری و مشارکت های غیر ساختمانی از جمله اهداف مهم این سازمان در برنامه های آتی خواهد بود.
پنجشنبه 3 آبان 1397

آگهي فراخوان عمومي انتخاب سرمايه گذار

آگهي فراخوان عمومي انتخاب سرمايه گذار احداث مجتمع تجاری خدماتی ، تفریحی و گردشگری شرکت واحد اتوبوسرانی و احداث پارک حجاج
چهارشنبه 25 مهر 1397

شهرداری ها ناگزیر به سمت درآمدهای پایدار می روند./ تشکر از شهرداری تبریز در توجه به امر سرمایه گذاری

شهرداری ها ناگزیر به سمت درآمدهای پایدار می روند./ تشکر از شهرداری تبریز در توجه به امر سرمایه گذاری نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در در دیدار با مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری با تقدیر از مجموعه شهرداری در راستای توجه به تدوین زیرساختها در جهت رونق بخشی به بخش سرمایه گذاری، افزود: کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در حال تدوین طرحی است که مراحل پایانی خود را می گذراندو از این رو با اجرای آن تراکم فروشی در شهرداری ها با زمان بندی مشخص به صفر خواهد رسید و از این رو درآمدهای پایدار و سرمایه گذاری از اولویت های اصلی شهرداری ها بایستی مد نظر باشد.
دوشنبه 9 مهر 1397
 
 اسلایدر