آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری عنوان کرد:

معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهر تبریز در پایتخت

 معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهر تبریز در پایتخت مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز ضمن بازدید از مجموعه برج آزادی تهران خبر از فراهم شدن مقدمات برگزاری نمایشگاه بزرگ فرصت های سرمایه گذاری شهرداری تبریز در این مجموعه بزرگ فرهنگی داد.
چهارشنبه 12 دي 1397

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز

تکریم، تسریع امور و رسیدن به سود انتظار بحق سرمایه گذاران است

تکریم، تسریع امور و رسیدن به سود انتظار بحق سرمایه گذاران است مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز گفت: مثلث تکریم، تسریع و سود توقعات و انتظارات سرمایه گذاران از ماست.
سه شنبه 13 آذر 1397

مدیر سرمایه سرمایه گذاری شهرداری تبریز:

اصلاح سیستم مالی سنتی شهرداری یک ضرورت است

اصلاح سیستم مالی سنتی شهرداری یک ضرورت است مدیرسرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز گفت: آثار وعواقب ناخوشایند سیستم مالی سنتی شهرداری ،ضرورت امر سرمایه‌گذاری را صد چندان کرده است.
يکشنبه 27 آبان 1397

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز خبر داد:

سیاست های تشویقی و مشارکت های غیر ساختمانی بر روی میز سرمایه گذاری

 سیاست های تشویقی و مشارکت های غیر ساختمانی بر روی میز سرمایه گذاری مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز گفت: این سازمان با اتخاذ سیاست های تشویقی جدید در صدد شراکت با بخش خصوصی در طرح ها و پروژه های شهری است. توجه به سرمایه گذاری و مشارکت های غیر ساختمانی از جمله اهداف مهم این سازمان در برنامه های آتی خواهد بود.
پنجشنبه 3 آبان 1397

آگهي فراخوان عمومي انتخاب سرمايه گذار

آگهي فراخوان عمومي انتخاب سرمايه گذار احداث مجتمع تجاری خدماتی ، تفریحی و گردشگری شرکت واحد اتوبوسرانی و احداث پارک حجاج
چهارشنبه 25 مهر 1397

شهرداری ها ناگزیر به سمت درآمدهای پایدار می روند./ تشکر از شهرداری تبریز در توجه به امر سرمایه گذاری

شهرداری ها ناگزیر به سمت درآمدهای پایدار می روند./ تشکر از شهرداری تبریز در توجه به امر سرمایه گذاری نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در در دیدار با مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری با تقدیر از مجموعه شهرداری در راستای توجه به تدوین زیرساختها در جهت رونق بخشی به بخش سرمایه گذاری، افزود: کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در حال تدوین طرحی است که مراحل پایانی خود را می گذراندو از این رو با اجرای آن تراکم فروشی در شهرداری ها با زمان بندی مشخص به صفر خواهد رسید و از این رو درآمدهای پایدار و سرمایه گذاری از اولویت های اصلی شهرداری ها بایستی مد نظر باشد.
دوشنبه 9 مهر 1397

یادداشت/دکتر رضا جمالی* (مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز)

تبریز و مساله برندینگ شهری

 تبریز و مساله برندینگ شهری خصلت "شهر اولین‌ها" بودن کافی به نظر نمی‌رسد! چگونه می‌توان از تبریز یک چهره جذاب ساخت؟ طرح برندسازی ما برای شهر تبریز چگونه باید باشد؟ باید برندینگ شهر تبریز تبدیل به یک رهیافت جدید در توسعه این شهر گشته و از هم اکنون سبقت را در رقابت با سایر کلانشهری کشور برباید.
يکشنبه 11 شهريور 1397

در دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربايجان شرقی و مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری تبریز عنوان شد:

سرمایه گذاری جزو اولویت اصلی شهرداری تبریز

سرمایه گذاری جزو اولویت اصلی شهرداری تبریز دکتر جواد رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربايجان شرقی در دیدار با مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری و مشارکت در شهرداری تبریز بر لزوم تشکیل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی تاکید کرد.
پنجشنبه 1 شهريور 1397

دیدار مدیر سازمان سرمایه گذاری شهرداری تبریز با رئیس دبیرخانه شورای ایرانیان خارج از کشور تاکید شد:

بستر سازی  سرمایه گذاری خارجی با هدایت شورای ایرانیان خارج از کشور

بستر سازی  سرمایه گذاری خارجی با هدایت شورای ایرانیان خارج از کشور دکتر رضا جمالی مدیر سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهردار تبریز در حاشیه دیدار شهردار تبریز با رئیس دبیرخانه شورای ایرانیان خارج از کشور پیرامون ظرفیت ها و علاقمندی سرمایه گذاران ایرانی و آذربایجانی مقیم در خارج از کشور به گفتگو پرداختند.
دوشنبه 29 مرداد 1397

شهردار تبریز در دیدار با رئیس دبیرخانه شورای ایرانیان خارج از کشور مطرح کرد؛

افزایش درآمد سرانه شهروندان ضروری است - جذب سرمایه گذاری آذربایجانی های خارج از کشور برای توسعه تبریز

افزایش درآمد سرانه شهروندان ضروری است - جذب سرمایه گذاری آذربایجانی های خارج از کشور برای توسعه تبریز شهردار تبریز در دیدار با رئیس دبیرخانه شورای ایرانیان خارج از کشور بر ضرورت پرداخت به اقتصاد شهری و توسعه اقتصادی شهر با کمک گرفتن از سرمایه گذاران ایرانی خارج از کشور تاکید کرد.
دوشنبه 29 مرداد 1397
 
 اسلایدر