اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

با حضور شهردار تبریز

آخرین وضعیت پروژه‌های پارک بزرگ، مهرانه رود و کنارگذر شمالی بررسی شد

آخرین وضعیت پروژه‌های پارک بزرگ، مهرانه رود و کنارگذر شمالی بررسی شد جلسه شورای راهبردی پروژه‌های مشارکتی شهرداری تبریز و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) پیرامون پارک بزرگ، ساماندهی مهرانه رود و ادامه کنارگذر شمالی برگزار شد.
يکشنبه 14 دي 1399

خیابان‌ دوستدار مردم و رونق اقتصادی

خیابان‌ دوستدار مردم و رونق اقتصادی خیابان‌های یک شهر محل اصلی عبور و مرور دوچرخه‌سواران، عابران پیاده و وسایل حمل و نقل است. هر فرد به هر طریقی، روزانه زمان زیادی را در این مکان‌ها طی می‌کند و تردد در داخل شهر بدون عبور از خیابان‌ها امکان‌پذیر نیست. بنابراین نحوه طراحی آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
سه شنبه 2 دي 1399

چرا ما به سرمایه گذاری در شهر هوشمند نیاز داریم ؟

 چرا ما به سرمایه گذاری در شهر هوشمند نیاز داریم ؟ بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) بازوی مالی اتحادیه اروپا است که توسط 28 کشور در سال 1958 تاسیس شد و در سراسر اتحادیه اروپا ( بیش از 130 کشور ) دیگر فعالیت می کند. EIB بزرگترین وام گیرنده و وام دهنده بین المللی در جهان است. نهاد مالی بین المللی که از نظر سیاسی در برابر اتحادیه اروپا پاسخگو باشد.
سه شنبه 2 دي 1399

مدیریت پارک های عمومی از طریق مشارکت عمومی خصوصی

مدیریت پارک های عمومی از طریق مشارکت عمومی خصوصی دانلود کتاب مدیریت پار کهای عمومی از طریق مشارکت عمومی خصوصی
شنبه 22 آذر 1399

آینده پایدار بدون شهرهای پایدار معنا ندارد

معیشت شهری در معرض خطر است

معیشت شهری در معرض خطر است در محیطی که منابع و تخصص آن محدود است، صندوق «گپ»* از شهرها و دولت‌های محلی در تهیه و اولویت بندی طرح ها و سرمایه گذاری‌های هوشمند با آب و هوا با هدف جلب اعتبار بیشتر و کمک برای اجرا پشتیبانی می کند.
شنبه 22 آذر 1399

اقدامات شهرهای هوشمند بر اساس شاخص شهرهای هوشمند جهانی در مبارزه با کرونا ویروس

 اقدامات شهرهای هوشمند بر اساس شاخص شهرهای هوشمند جهانی در مبارزه با کرونا ویروس انجمن توسعه مدیریت با همکاری دانشگاه فن آوری و طراحی دانشگاه سنگاپور(IMD-SUTD) شاخص شهرهای هوشمند را در سال ۲۰۲۰ با در نظر گرفتن یافته های کلیدی در رابطه با نقش محوری فن آوریها در دوران COVID-۱۹ از طریق میزگرد مجازی منتشر کردند.
چهارشنبه 12 آذر 1399

رییس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار:

سرمایه گذاری موجب افزایش سرعت چرخه ی پویایی شهر

سرمایه گذاری موجب افزایش سرعت چرخه ی پویایی شهر رییس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار گفت: سرمایه گذاری باعث رونق شده و موجب افزایش سرعت چرخه ی پویایی شهر می شود.
چهارشنبه 12 آذر 1399

استقبال خوب استانداری‌ها و شهرداری‌ها از سامانه تسهیلات و سرمایه‌گذاری شهرداری‌های کشور

استقبال خوب استانداری‌ها و شهرداری‌ها از سامانه تسهیلات و سرمایه‌گذاری شهرداری‌های کشور مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از استقبال خوب استانداری‌ها و شهرداری‌ها برای دسترسی به سامانه تسهیلات و سرمایه‌گذاری شهرداری‌های کشور خبر داد.
پنجشنبه 6 آذر 1399

مشارکت شهرداری تبریز و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در پروژه های بزرگ شهری

مشارکت شهرداری تبریز و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در پروژه های بزرگ شهری شهردار تبریز با اشاره به احداث دوهزار واحد مسکونی در شهرک جوانان، از تبریز به عنوان پایلوت طرح جا به جایی حاشیه نشینان یاد کرد.
چهارشنبه 28 آبان 1399

مشکلات و مسائل سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل بررسی شد

مشکلات و مسائل سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل بررسی شد جلسه رسیدگی به مشکلات مشارکتی با حضور مسوولان و کارشناسان در محل برگزاری جلسات مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز برگزار شد.
دوشنبه 26 آبان 1399
 
 اسلایدر