آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ترجمه

استارتاپ‌ها چگونه در سه مرحله اعتماد شما را به دست می‌آورند؟

استارتاپ‌ها چگونه در سه مرحله اعتماد شما را به دست می‌آورند؟ شما معمولاً چقدر به دیگران اعتماد می‌کنید؟ شده تابه‌حال بسته‌ای گران‌قیمت را بدهید دست یک رانندۀ غریبه؟ یا مثلاً بدون اینکه همان زمان چیزی تحویل بگیرید، چند میلیون به حساب فروشنده واریز کنید؟ تا چند سال پیش، این‌جور اعتمادکردن‌ها اوجِ ساده‌لوحی بود. اما امروزه استارتاپ‌ها کاری کرده‌اند که ندیده و نشناخته به غریبه‌ها اعتماد می‌کنیم. ریچل باتسمن، پژوهشگر دانشگاه آکسفورد، می‌گوید این جلب اعتماد اتفاقی نیست. او در کتاب جدیدش از سه مرحله‌ای می‌گوید که برای جلب اعتماد ضروری است.
پنجشنبه 23 مرداد 1399

برندسازی شهری

برندسازی شهری برندسازی شهری یا بازاریابی برای یک شهر عبارتی بر مبنای این باور است که شهرها و مناطق می توانند به یک برند تبدیل شوند، بدین گونه که تکنیک های برندسازی و دیگر راهبردهای بازیابی به قصد توسعه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی شهرها، مناطق و کشورها اعمال شوند.
شنبه 11 مرداد 1399

مقاله

شهر خلاق تحولات اقتصادی به وجود می‌آورد؟  

شهر خلاق تحولات اقتصادی به وجود می‌آورد؟   همانطور که از اسم خلاق و شهر خلاق مشخص است، پایه و اساس آن نظریه‌ای است که عمدتاً بر خلاقیت و نوآوری شهروندان یک شهر متکی است.
سه شنبه 7 مرداد 1399

مروری اجمالی برعناصر مشارکت در سرمایه گذاری

مروری اجمالی برعناصر مشارکت در سرمایه گذاری انواع روش های مشارکت
پنجشنبه 2 مرداد 1399

مقاله

تحلیل شرایط 5 سال آینده کشور

تحلیل شرایط 5 سال آینده کشور  هدف این تحلیل ارائه تصویری از مهم‌ترین پارامترهای اقتصادی - سیاسی مؤثر بر کسب و کارهای ایرانی است. این تحلیل بر اساس اطلاعات در دسترس طراحی شده است و هیچگونه ادعایی در مورد پیش‌بینی قطعی آینده ندارد.
سه شنبه 31 تير 1399

کتاب

دانلود کتاب مروري بر روش هاي تامين مالي و سرمايه گذاري در پروژه هاي شهرداري

دانلود کتاب مروري بر روش هاي تامين مالي و سرمايه گذاري در پروژه هاي شهرداري کتاب حاضر با عنوان مبانی سرمایه گذاری در پروژه های شهری و تجارب شهرداری های کشور در 4 فصل تهیه شده است.
دوشنبه 30 تير 1399

مقاله

مروری بر شیوه‌ها و روش‌های نوین تامین مالی پروژه‌ها

مروری بر شیوه‌ها و روش‌های نوین تامین مالی پروژه‌ها نحوه تامین مالی و تهیه بودجه اجرایی لازم برای انجام پروژه‌های زیربنایی و بهره‌برداری از محصولات و خدمات حاصل از آنها در حال حاضر به عنوان یکی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی کشورهای در حال توسعه مطرح می‌باشد.
يکشنبه 29 تير 1399

بعد از وقفه ای طولانی مدت

نخستين جلسه هيئت عالي سرمايه گذاري و مشاركت شهرداري تبریز برگزار شد

 نخستين جلسه هيئت عالي سرمايه گذاري و مشاركت شهرداري تبریز برگزار شد جلسه هيئت عالي سرمايه گذاري و مشاركت شهرداري کلانشهر تبریز با حضور تمامی اعضا و به ریاست شهردار تبریز در محل اداره مدیریت سرمایه گذاری و شهرداری تبریز برگزار شد.
شنبه 28 تير 1399

مقاله

رویکرد اقتصاد مقاومتی در تأمین مالی و سرمایه گذاری در پروژه های شهری

رویکرد اقتصاد مقاومتی در تأمین مالی و سرمایه گذاری در پروژه های شهری اقتصاد شهری ارتباط مستقیم با اقتصاد ملی دارد و هر گونه تلاش برای توسعه اقتصاد شهری از مسیر دستیابی به اقتصاد مقاومتی میسر خواهد شد
چهارشنبه 25 تير 1399

یادداشت

آیا کرونا وضعیت اجتماعی و اقتصادی شهرها را بهبود می‌بخشد؟

آیا کرونا وضعیت اجتماعی و اقتصادی شهرها را بهبود می‌بخشد؟ آیا کرونا وضعیت اجتماعی و اقتصادی شهرها را بهبود می‌بخشد؟
شنبه 21 تير 1399
 
 اسلایدر