آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مقاله

سرمایه‌گذاری خصوصی بهترین استراتژی‌ برای ایجاد شهر پایدار

سرمایه‌گذاری خصوصی بهترین استراتژی‌ برای ایجاد شهر پایدار بیش از ۵۰ درصد جمعیت جهان در شهرها سکونت دارند و چنین پیش‌بینی می‌شود که تا سال ۲۰۵۰ حدود دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر دیگر نیز به آنان افزوده شود.
دوشنبه 7 مهر 1399

موانع حقوقی انعقاد قراردادهای مشارکت در شهرداریها از منظر حقوق اداری ایران

موانع حقوقی انعقاد قراردادهای مشارکت در شهرداریها از منظر حقوق اداری ایران شــهرداری به عنــوان یــک مؤسســۀ عمومــی غیردولتــی دارای یــک ســری ویژگیهــای، امتیــازات و اقتداراتــی اســت کــه آن را نســبت بــه ســایر نهادهــای متصــدی امــور عمومــی متمایــز می ســازد.
چهارشنبه 2 مهر 1399

جنسیت چه نقشی در اقتصاد غیررسمی شهری دارد؟

جنسیت چه نقشی در اقتصاد غیررسمی شهری دارد؟ برنامه‌ریزی‌های مشارکتی، پشتیبانی از فضاهای امن و حمایت از تعانی‌های کارگری، پذیرش چالش‌های موجود برای فروشندگان خیابانی توسط شهرها و رفع مشکلات موجود خصوصاً برای زنان از جمله مواردی است که می‌توانند امکان وجود جامعه‌ای امن و همه‌شمول را فراهم آورند.
چهارشنبه 2 مهر 1399

شهردار تبریز:

مشارکت شهرداری در ساخت سریال جلال، سرمایه‌گذاری برای شهر است

مشارکت شهرداری در ساخت سریال جلال، سرمایه‌گذاری برای شهر است شهردار تبریز گفت: مشارکت شهرداری در ساخت فصل دوم سریال جلال، به نوعی سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گردشگری، فرهنگ و اخلاق جامعه است که امروز آماج تهاجم فرهنگی دشمن قرار گرفته است.
سه شنبه 25 شهريور 1399

دانلود کتاب

دانلود کتاب کتاب مشاركت عمومي خصوصي و محيط كسب و كار
سه شنبه 18 شهريور 1399

آگهي فراخوان عمومي انتخاب سرمايه گذار شهریور ماه 99

 آگهي فراخوان عمومي انتخاب سرمايه گذار شهریور ماه 99 -
چهارشنبه 12 شهريور 1399

جلسه مشترک استانداری و شهرداری تبریز با موضوع سرمایه گذاری شهری برگزار شد

جلسه مشترک استانداری و شهرداری تبریز با موضوع سرمایه گذاری شهری برگزار شد اولویت های سرمایه گذاری و مشارکت، موانع و چالش های حوزه سرمایه گذاری طی جلسه ای مشترک بین استانداری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه 5 شهريور 1399

مقاله

شهرداری ها در مسیر توسعه درآمدهای پایدار شهری

 شهرداری ها در مسیر توسعه درآمدهای پایدار شهری شهرداری ها کامل ترین سازمان محلی در ایران هستند، به این دلیل که خودگردانند و عهده دار تعداد بی شماری خدمات مورد نیاز ساکنان شهر هستند. عملکرد و فعالیت شهرداری ها به توسعه و یا توقف رشد و بالندگی در شهرها می انجامد. چرا که تامین نیاز شهروندان و توسعه امکانات رفاهی و زیرساخت های شهری، پویایی اقتصادی و ارتقای سطح فرهنگ عمومی را در پی دارد.
يکشنبه 2 شهريور 1399

نوشتار

ایجاد شهر کارآفرین در عمل

ایجاد شهر کارآفرین در عمل توسعه کارآفرینی و ترویج فرهنگ آن در کشور به‌ویژه در شهرها و مناطق روستایی، یک ضرورت اقتصادی، اجتماعی وسیاسی است. با توجه به آمار ایجاد اشتغال از طریق کارآفرینی به‌ویژه درکشورهایی با درآمد پایین، می‌توان با توسعه کارآفرینی و ایفای نقش دولت به‌ویژه در بخش گردشگری، کسب‌و‌کار محلی و ارائه خدمات مطلوب، وضعیت زندگی و رفاه اجتماعی شهروندان را بهبود بخشید
چهارشنبه 29 مرداد 1399

دعوت شهردار تبریز برای سرمایه‌گذاری در تفرجگاه عون‌بن‌علی

دعوت شهردار تبریز برای سرمایه‌گذاری در تفرجگاه عون‌بن‌علی شهردار تبریز از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای حضور پررنگ تر در تفرجگاه عون بن علی و احداث مجموعه های تفریحی و رفاهی جدید دعوت کرد.
چهارشنبه 29 مرداد 1399
 
 اسلایدر