کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

با حضور شهردار تبریز

آخرین وضعیت پروژه‌های پارک بزرگ، مهرانه رود و کنارگذر شمالی بررسی شد

آخرین وضعیت پروژه‌های پارک بزرگ، مهرانه رود و کنارگذر شمالی بررسی شد جلسه شورای راهبردی پروژه‌های مشارکتی شهرداری تبریز و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) پیرامون پارک بزرگ، ساماندهی مهرانه رود و ادامه کنارگذر شمالی برگزار شد.
يکشنبه 14 دي 1399

خیابان‌ دوستدار مردم و رونق اقتصادی

خیابان‌ دوستدار مردم و رونق اقتصادی خیابان‌های یک شهر محل اصلی عبور و مرور دوچرخه‌سواران، عابران پیاده و وسایل حمل و نقل است. هر فرد به هر طریقی، روزانه زمان زیادی را در این مکان‌ها طی می‌کند و تردد در داخل شهر بدون عبور از خیابان‌ها امکان‌پذیر نیست. بنابراین نحوه طراحی آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
سه شنبه 2 دي 1399

چرا ما به سرمایه گذاری در شهر هوشمند نیاز داریم ؟

 چرا ما به سرمایه گذاری در شهر هوشمند نیاز داریم ؟ بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) بازوی مالی اتحادیه اروپا است که توسط 28 کشور در سال 1958 تاسیس شد و در سراسر اتحادیه اروپا ( بیش از 130 کشور ) دیگر فعالیت می کند. EIB بزرگترین وام گیرنده و وام دهنده بین المللی در جهان است. نهاد مالی بین المللی که از نظر سیاسی در برابر اتحادیه اروپا پاسخگو باشد.
سه شنبه 2 دي 1399

اقتصاد هوشمند برای شهرهای هوشمند

اقتصاد هوشمند برای شهرهای هوشمند این مقاله خلاصه ای از چارچوب قانونی پشتیبانی از مفهوم شهرهای هوشمند در اروپا را ارائه می دهد و برخی از بینش ها را در مورد دسترسی بودجه عمومی برای این طرح به خوانندگان ارائه می دهد.
يکشنبه 30 آذر 1399

سرمایه گذاری در شهرهای هوشمند

سرمایه گذاری در شهرهای هوشمند بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) بازوی مالی اتحادیه اروپا است که توسط 28 کشور در سال 1958 تاسیس شد و در سراسر اتحادیه اروپا ( بیش از 130 کشور ) دیگر فعالیت می کند. EIB بزرگترین وام گیرنده و وام دهنده بین المللی در جهان است. نهاد مالی بین المللی که از نظر سیاسی در برابر اتحادیه اروپا پاسخگو باشد.
يکشنبه 30 آذر 1399

تاثیرات بیماری کرونا بر حمل و نقل در شهرهای آمریکا

تاثیرات بیماری کرونا بر حمل و نقل در شهرهای آمریکا همانطور که ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19) جهان را فرا می گیرد ، شرکت های ریز تحرک با گزینه های دشواری روبرو هستند تا اهداف عملیاتی را با تهدیدهای بحران فزاینده سلامت متعادل سازند ، لذا مدیریت شهرها ارزیابی می کنند که آیا گزینه های حمل و نقل می تواند منبعی برای شیوع بیماری باشد.
يکشنبه 30 آذر 1399

نقش اینترنت 5G در حمل و نقل هوشمند

نقش اینترنت 5G  در حمل و نقل هوشمند اینترنت G5 قرار است تأثیر و تحول بزرگی در صنعت حمل و نقل داشته باشد ، اما کدام مارک ها و بخش ها در این زمینه پیشگام هستند؟
يکشنبه 30 آذر 1399

مدیریت پارک های عمومی از طریق مشارکت عمومی خصوصی

مدیریت پارک های عمومی از طریق مشارکت عمومی خصوصی دانلود کتاب مدیریت پار کهای عمومی از طریق مشارکت عمومی خصوصی
شنبه 22 آذر 1399

آینده پایدار بدون شهرهای پایدار معنا ندارد

معیشت شهری در معرض خطر است

معیشت شهری در معرض خطر است در محیطی که منابع و تخصص آن محدود است، صندوق «گپ»* از شهرها و دولت‌های محلی در تهیه و اولویت بندی طرح ها و سرمایه گذاری‌های هوشمند با آب و هوا با هدف جلب اعتبار بیشتر و کمک برای اجرا پشتیبانی می کند.
شنبه 22 آذر 1399

اقدامات شهرهای هوشمند بر اساس شاخص شهرهای هوشمند جهانی در مبارزه با کرونا ویروس

 اقدامات شهرهای هوشمند بر اساس شاخص شهرهای هوشمند جهانی در مبارزه با کرونا ویروس انجمن توسعه مدیریت با همکاری دانشگاه فن آوری و طراحی دانشگاه سنگاپور(IMD-SUTD) شاخص شهرهای هوشمند را در سال ۲۰۲۰ با در نظر گرفتن یافته های کلیدی در رابطه با نقش محوری فن آوریها در دوران COVID-۱۹ از طریق میزگرد مجازی منتشر کردند.
چهارشنبه 12 آذر 1399
 
 اسلایدر