جمهوری اسلامی ایران
 
منطقه خاورمیانه، مهد درخشان ترین تمدن های بشر و مرکز ادیان توحیدی جهان است. نام ایران از قوم مهاجر آریایی به معنای اصیل ونجیب برگرفته شده است.
 
ایران کشوری پهناور در جنوب غرب آسیا با طبیعت چهار فصل ، کوهستان های بلند و دشتهای هموار است که دارای مرز مشترک با کشورهای پاکستان، افغانستان، ترکمنستان، آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و عراق بوده، از شمال به دریای خزر از جنوب به خلیج فارس منتهی می شود.
این کشور با جمعیت 75 میلیون نفری در زمینه نفت و گاز، زغال سنگ، آهن، مس، سنگ های قیمتی و ساختمانی، گوگرد و نیکل، استخراج مواد معدنی داشته و صنایع خودروسازی، پتروشیمی، لوازم الکترونیک و صنایع دستی(فرش، گلیم، سفال) صنایع غذایی، تولیدات کشاورزی و دامی از زمره صنایع آن می باشد.
 جمهوری اسلامی ایران در دهه های اخیر اقدام به پایه گذاری تمدن جدیدی می نماید که درخشش آن در عرصه های بین المللی، المپیادهای علمی و ورزشی، پیشرفت های علمی در زمینه فن آوری هسته ای،  ماهواره ای و اکتشافات جدید در خصوص سلول های بنیادین نشانگر عزم این کشور در پیمودن پله های ترقی است و در همین راستا و در جهت توسعه و گسترش فعالیت های اقتصادی و عمرانی، برنامه های متعددی برای جذب سرمایه های داخلی و خارجی با ارائه تسهیلات متعدد به سرمایه گذاران، به مورد اجرا گذاشته است.
 
 اسلایدر