معرفی شهرداری کلانشهر تبریز


شهرداري تبريز، به سال 1286 هجري شمسي، بعنوان اولين شهرداري در ايران تاسيس شده است. اين شهرداري هم اكنون عضو رسمي سه سازمان بين المللي ‌‌(سازمان كلانشهر هاي متحد و دولت هاي محلی و سازمان كلانشهر هاي دنيا- متروپليس) بوده و در كنار فعاليت هاي جاري و روزمره خود، اقدام به اجراي طرح ها و پروژه هاي عمراني و خدماتي با بهره گيري از روش هاي معمول و بين المللي مشاركتي با جذب سرمايه هاي داخلي و خارجي مي نمايد.
در راستاي حمايت از سرمايه گذاران و تسهيل امور سرمايه گذاري، براي اولين بار در كشور، شهرداري تبريز اقدام به تهيه, تدوين, تصويب و اجراي آيين نامه سرمايه گذاري و مشاركتي نموده است که بر اساس ان هیئتی مرکب از شهردار و تعدادی از اعضا شورای اسلامی شهر و معاونین شهردار تحت عنوان هیئت عالی سرمایه گذاری تشکیل و کلیه پرونده های مشارکتی با تسهيلات ويژه در آن هيئت، بررسي و مجوز سرمايه گذاري صادر مي شود.
اينك با معرفي بخشي از زمينه ها و فرصت هاي سرمايه گذاري و ارائه مشخصات اوليه تعدادي از پروژه هاي مشاركتي، از كليه سرمايه گذاران داخلي و خارجي كه علاقمند به مشاركت در پروژه هاي اين شهرداري هستند دعوت مي گردد با امور سرمايه گذاري و مشاركت هاي مردمي شهرداري ارتباط برقرار نموده و زمينه هاي علاقمندي خود را اعلام دارند.
 
 اسلایدر