آمار سايت
مهمان : 71
اعضا عضو سایت : 2
اعضا آنلاین : 0
امروز : 203
ديروز : 276
ماه : 0
سال جاری : 0
تعدا مطالب : 192
كل : 798313
 
تاریخ : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397     |     کد : 249

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز عنوان کرد:

تدوین روش های جدید سرمایه گذاری و مشارکت در جهت بومی سازی برای شهرهای مختلف کشور

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز گفت: شهرداری تبریز درصدد تنظیم سیاست های تشویقی برای ایجاد انگیزه سرمایه گذاران داخلی و خارجی است تا با استفاده از جدیدترین روش های سرمایه گذاری درآمد های پایدار شهرداری را افزاییش داده و خدمات بهتر به شهروندان ارایه نمود.

به گزارش امور روابط عمومی مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز، سعید علیزاده قویفکر در جلسه مشترک با اعضای محترم شورای اسلامی و شهردار محمدشهر استان البرز و که به میزبانی مدیریت سرمایه گذاری شهرداری تبریز برگزار شد، افزود: با توجه به موفقیت کلانشهر تبریز در امر جلب سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی موضوع تدوین شیوه های جدید سرمایه گذاری از سوی کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکتهای کلانشهرهای کشور مورد استقبال قرار گرفته و با توجه به آسیب شناسی های انجام یافته و شیوه های جدید سرمایه گذاری، مدیریت سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری تبریز درصدد تدوین روشهای جدید مشارکت بخش خصوصی با همکاری مشاوران داخلی و خارجی و سرمایه گذاران موفق میباشد.

علیزاده قوی فکر با اشاره به تاکید اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریز و شهردار محترم تبریز بر تعامل هر چه بیشتر با سرمایه گذاران افزود : با توجه به سیاست های اتخاذی و برد-برد مشارکتی که هم به سود سرمایه گذاران و هم مجموعه شهرداری باشد این مدیریت با در نظر گرفتن روش های جدید سرمایه گذاری دربخش های عمومی و خصوصی بر این موضوع متمرکز شده است.

وی اظهار داشت: همه جانبه نگری و ارائه مشوق های ویژه و قانونی به سرمایه گذاران با توجه به حوزه های متنوع سرمایه گذاری می تواند راهکار دیگری در جهت رونق بخشیدن به  فضای مشارکت و سرمایه گذاری شهری در راستای ایجاد درامدهای پایدار شهری باشد.

در این جلسه همچنین محمد احمدی وند رییس شورای شهر و سعید صفری شهردار محمد شهر استان البرز در موضوع اقامتگاه های تفریحی ، گردشگری و نیز در بحث قراردادها و نحوه مشارکت ها خواهان تبادل تجربیات بصورت عملی تر شدند.

اعضای ده نفره این هیات بهمراه کارشناسان مجموعه مدیریت سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری تبریز طی بازدید از پروژه های موفق سرمایه گذاری خارجی و داخلی، در جریان روند توسعه رو به رشد فرایند سرمایه گذاری در کلانشهر تبریز قرار گرفتند.مدیر وب سایت
نوشته شده در   يکشنبه 23 ارديبهشت 1397  ساعت  11   توسط   مدیر وب سایت    تعداد بازدید  35
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
 اسلایدر